Wlewy z witaminy C

Jedną z najczęściej wykonywanych kuracji witaminowych w naszej Klinice są wlewy z witaminy C. To wysoce przyswajalne kroplówki dedykowane wszystkim osobom, którym zależy na wzmocnieniu organizmu. Szczególnie polecamy je Pacjentom przepracowanym, zabieganym, odżywiającym się w pośpiechu.
Doskonale wiemy, że mieszkanie w dużym mieście takim jak Wrocław, wiąże się z szybkim tempem życia. Co za tym idzie, sprzyja osłabieniu, infekcjom i problemom ze stawami.

Witamina C podana dożylnie skutecznie uzupełnia niedobory kwasu askorbinowego, dodając energii do dalszego działania. Jesteśmy Kliniką Witaminową, oferującą wlewy z witaminy C w przystępnej cenie. Zależy nam bowiem na tym, aby Pacjenci chętnie do nas wracali, systematycznie przeprowadzając kurację witaminą C.
Podawane przez nas wlewy dożylne kompleksowo wspierają pracę narządów wewnętrznych, zwalczają uczucie zmęczenia oraz skracają czas potrzebny do pełnego powrotu do formy po chorobie. Słowem, poprawiają stan zdrowia oraz ogólne samopoczucie.
Zachęcamy Państwa do wypróbowania koktajlu, w którym witamina C gra pierwsze skrzypce – efekt gwarantowany!

Witamina C podana dożylnie korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy na wlewy witaminowe do naszej Kliniki

Kroplówka z witaminą C pozwala osiągnąć wysokie stężenie kwasu askorbinowego we krwi. W przeciwieństwie do suplementowania jej w formie tabletek, podana dożylnie nie zostanie wydalona, lecz całkowicie wchłonie się do krwiobiegu.

Klinika Wita-Gen ma w ofercie wlewy z wit C, przeznaczone dla osób zamieszkujących Wrocław i okolice. Suplementacja w postaci kroplówki znakomicie sprawdzi się u Pacjentów narażonych na codzienny stres, nałogowo palących papierosy i niestroniących od alkoholu. To także rozwiązanie dla osób przechodzących infekcje oraz zmagających się z problemami z krążeniem.

Wlewy dożylne z witaminy C działają kompleksowo, wykazując szerokie właściwości:

  • wspierają układ odpornościowy zmniejszając ryzyko zachorowań

  • wzmacniają układ nerwowy i układ krwionośny

  • przyspieszają produkcję kolagenu korzystnie wpływając na kondycję skóry

  • pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego

  • zapobiegają dolegliwościom ze strony serca

  • skracają czas potrzebny na gojenie się ran i zrastanie złamań kości

  • wspierają leczenie ostrych infekcji

  • pozwalają pozbyć się uczucia zmęczenia i stresu

  • eliminują zaburzenia snu oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia stanów depresyjnych

Witamina C podana dożylnie jest w 100% przyswajalna, a najlepsze rezultaty zapewnia, stosowana 2 x tydzień. Każda kuracja w naszej Klinice Witaminowej jest dobierana indywidualnie, z uwzględnieniem stanu zdrowia oraz potrzeb Pacjenta.

Jeśli zainteresowały Państwa wlewy dożylne z witaminy C, zachęcamy aby odwiedzić Wrocław. To tutaj mieści się nasza siedziba, gdzie wydzieliliśmy komfortową strefę przystosowaną do tego, aby podawać Pacjentom koktajle witaminowe z wit C.

Zapraszamy!

Wita-Gen Klinika Witaminowa Wrocław 54-130 ul. Szybowcowa 31/lokal 02A

Wita-Gen Sp. z o.o. | 2020