Odtrucie alkoholowe – kroplówka na kaca – Wrocław

Po całonocnej imprezie czujesz się fatalnie, a za kilka godzin musisz stawić się na ważnym egzaminie, rodzinnej uroczystości, prezentacji biznesowej albo innym spotkaniu, którego nie możesz przełożyć? A może wieczór kawalerski lub panieński okazał się zbyt intensywny i musisz doprowadzić się do porządku, zanim zaczniesz przygotowania do ceremonii? Odwiedź w porannych godzinach naszą klinikę we Wrocławiu albo zadzwoń, by umówić się na podanie kroplówki na kaca o innej porze. Szybkie i skuteczne odtrucie alkoholowe postawi Cię na nogi, a nikt nawet nie zorientuje się, jak zabalowałeś!

Witaminowy detoks alkoholowy: Wrocław

Kac jest dolegliwością, z jaką ludzkość walczy od tysięcy lat. Teoretycznie nie ma sposobu na to, by szybko zwalczyć objawy. Na ogół nieprzyjemności wynikające z zatrucia alkoholowego mogą towarzyszyć nam co najmniej kilka godzin, a maksymalnie nawet kilka dni. To, jak długo męczymy się z kacem, zależy od rodzaju alkoholu i jego ilości, indywidualnej tolerancji organizmu, wieku, posiłku spożytego przed imprezą oraz ogólnego stanu zdrowia. Najgorsze, co można zrobić, to wypić dużo różnych trunków na zupełnie pusty żołądek. Niezależnie jednak od tego, co działo się ubiegłej nocy, w pokonaniu kaca zwykle pomaga:

  • picie dużej ilości wody,
  • spożywanie lekkich posiłków, które dodatkowo nie podrażnią żołądka wystawionego na ciężką próbę,
  • odpoczynek, oszczędzanie energii,
  • unikanie ponownego spożywania alkoholu — w tym przypadku absolutnie nie działa powiedzenie „czym się strułeś, tym się lecz”.

Klin nie działa, zamiast tego należy stosować się do powyższych wskazówek oraz dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów, dzięki którym metabolizm szybciej poradzi sobie z usunięciem resztek alkoholu. Odwiedź naszą klinikę we Wrocławiu albo skontaktuj się, by zamówić odtrucie alkoholowe w domu.

Odtruwanie alkoholowe — Wrocław

Nadmierne spożycie alkoholu prowadzi do odwodnienia, które odpowiada za lwią część nieprzyjemnych objawów kaca. Samo picie wody, nawet z dodatkiem elektrolitów, nie działa jednak tak szybko, jak byśmy sobie tego życzyli. Kroplówka witaminowa wspomagająca detoks alkoholowy zawiera witaminę C, witaminy z grupy B, a także cynk i selen, dzięki czemu znacząco przyspiesza regenerację oraz niezbędne nawodnienie organizmu. Zapraszamy na alkoholoodtrucie w bezpiecznych warunkach naszej kliniki we Wrocławiu. Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym możemy przeprowadzić również odtrucie alkoholowe w domu, jeśli nie czujesz się na siłach, by wychodzić.

Warto mimo wszystko mieć na uwadze, że nawet najlepsze odtrucia alkoholowe nie zastąpią rozsądnego picia, czyli takiego, które nie prowadzi do zatrucia. Przy następnej okazji będziesz już wiedzieć, by nie przesadzać z ilością, a do tego zjeść coś konkretnego. A jeśli tym razem ktoś z Twoich znajomych wypije o jednego drinka za dużo — wiesz, gdzie nas znaleźć.

Wita-Gen, to klinika witaminowa działająca w mieście Wrocław. Proponujemy szereg terapii dożylnych mających na celu poprawę funkcjonowania Twojego organizmu. 

Wita-Gen Detox, to kroplówka na kaca, która dedykowana jest dla osób, które brały udział w zakrapianych przyjęciu czy bankiecie. Proponowane alkoholoodtrucie pomaga pozbyć się z organizmu różnego rodzaju toksyn oraz metali ciężkich. Kroplówka na kaca poprawia samopoczucie, łagodzi stres, ale przede wszystkim skutecznie oczyszcza.
Zaznaczmy, że typowymi objawami zatrucia alkoholowego są, między innymi: ból głowy, nietolerancja pokarmów oraz wody, kłopoty z koncentracją, drżenie rąk, nudności, a także słabość fizyczna.
Zaznaczmy, że etanol blokuje działanie glukagonu. Jest to enzym odpowiadający za uwalnianie glukozy z wątroby do krwiobiegu. Skutkuje to hopoglikemią, czyli niedocukrzeniem, które może przyczynić się do kołatania serca. Powyższe objawy potęguje przede wszystkim mieszanie ze sobą różnych alkoholi.

Kroplówka na kaca – postaw na szybką i skuteczną regenerację po imprezie zakrapianej alkoholem

Kroplówka na kaca, to najlepszy sposób na odtrucia alkoholowe. To zestaw witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz z grupy B, które przyśpieszają procesy metaboliczne.
Zastosowanie kuracji przyczynia się również do spowolnienia procesu starzenia, poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo, chroni komórkę przed stresem oksydacyjnym.
Wita-Gen Detox przywraca właściwe nawodnienie organizmu. Nasza kroplówka na kaca posiada również witaminę Cktóra wspomaga wchłanianie makroelementów.
Natomiast selen i cynk umożliwiają jej łatwiejszą absorpcję. Odtrucia alkoholowe dożylne są o wiele bardziej skuteczniejsze i bezpieczniejsze od tabletek, które podrażniają organizm. Kroplówka na kaca pomoże Ci w walce z syndromem dnia wczorajszego oraz skutecznie i w szybkim czasie odzyskać siły witalne.


Odtrucie alkoholowe we Wrocławiu


Jeśli szukasz w mieście Wrocław kliniki witaminowej, to najlepszym rozwiązaniem dla Twojego organizmu będzie postawienie na Wita-Gen. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Może Cię zainteresować: Witamina C dożylnie Wrocław

Scroll to Top