Odtrucie alkoholowe – kroplówka na kaca – Wrocław

Wita-Gen, to klinika witaminowa działająca w mieście Wrocław. Proponujemy szereg terapii dożylnych mających na celu poprawę funkcjonowania Twojego organizmu. 

Wita-Gen Detox, to kroplówka na kaca, która dedykowana jest dla osób, które brały udział w zakrapianych przyjęciu czy bankiecie. Proponowane alkoholoodtrucie pomaga pozbyć się z organizmu różnego rodzaju toksyn oraz metali ciężkich. Kroplówka na kaca poprawia samopoczucie, łagodzi stres, ale przede wszystkim skutecznie oczyszcza.
Zaznaczmy, że typowymi objawami zatrucia alkoholowego są, między innymi: ból głowy, nietolerancja pokarmów oraz wody, kłopoty z koncentracją, drżenie rąk, nudności, a także słabość fizyczna.
Zaznaczmy, że etanol blokuje działanie glukagonu. Jest to enzym odpowiadający za uwalnianie glukozy z wątroby do krwiobiegu. Skutkuje to hopoglikemią, czyli niedocukrzeniem, które może przyczynić się do kołatania serca. Powyższe objawy potęguje przede wszystkim mieszanie ze sobą różnych alkoholi.

Kroplówka na kaca – postaw na szybką i skuteczną regenerację po imprezie zakrapianej alkoholem

Kroplówka na kaca, to najlepszy sposób na odtrucia alkoholowe. To zestaw witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz z grupy B, które przyśpieszają procesy metaboliczne.
Zastosowanie kuracji przyczynia się również do spowolnienia procesu starzenia, poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo, chroni komórkę przed stresem oksydacyjnym.
Wita-Gen Detox przywraca właściwe nawodnienie organizmu. Nasza kroplówka na kaca posiada również witaminę Cktóra wspomaga wchłanianie makroelementów.
Natomiast selen i cynk umożliwiają jej łatwiejszą absorpcję. Odtrucia alkoholowe dożylne są o wiele bardziej skuteczniejsze i bezpieczniejsze od tabletek, które podrażniają organizm. Kroplówka na kaca pomoże Ci w walce z syndromem dnia wczorajszego oraz skutecznie i w szybkim czasie odzyskać siły witalne.

Jeśli szukasz w mieście Wrocław kliniki witaminowej, to najlepszym rozwiązaniem dla Twojego organizmu będzie postawienie na Wita-Gen. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Scroll to Top