Kroplówki witaminowe

Odkrywamy przed Państwem dobroczynne kroplówki witaminowe o potwierdzonej skuteczności. Są to wlewy zawierające rozmaite mikroelementy, substancje lecznicze i odżywcze, kompleksowo wspierające pracę organizmu. Główny punkt naszej oferty stanowi witaminoterapia dożylna, która jest przeprowadzana w komfortowych warunkach w naszej Klinice Witaminowej.
Jako pierwsze tego typu centrum medyczne w mieście Wrocław, w pewien sposób zainicjowaliśmy modę na koktajle witaminowe. Jak się okazuje, dziś to nie tylko trend, ale przede wszystkim sposób na zdrowe życie.
Wlewy dostarczają witaminy dożylnie, będąc gwarancją najwyższej wchłanialności substancji do krwiobiegu.

Zanim jednak podamy Pacjentowi koktajl witaminowy w kroplówce, nasz lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad w ramach konsultacji. Następnie zlecamy wykonanie badań – tym zajmuje się laboratorium, z którym współpracujemy. Cała procedura trwa krótko, ale ma bardzo duże znaczenie.
Dzięki diagnostyce jesteśmy w stanie dobrać kurację tak, żeby kroplówka z witaminami była ściśle dopasowana do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Serwujemy witaminy dożylnie! Dobierzemy dla Ciebie najlepszy koktajl witaminowy o wysokiej przyswajalności. Zapraszamy!

Terapia witaminowa jest jedną z najbardziej skutecznych form wzmocnienia odporności i zregenerowania organizmu. W ofercie naszej Kliniki Wita-Gen znajdą Państwo wlewy z witaminy C oraz inne kompozycje, m.in. Sport, Detox, Hydro, Beauty i Immuno.
Ich cena jest bardzo atrakcyjna, a skuteczność potwierdzona przez zadowolonych Pacjentów. Każdy koktajl witaminowy w kroplówce to specjalnie opracowana formuła, bogata w substancje odżywcze oraz wzmacniające.
Pracujemy z wykorzystaniem witamin, minerałów i antyoksydantów, takich jak witamina C, witamina B kompleks, magnez, kwas alfa-liponowy, glutation, koenzym Q10 i Solcoseryl. Dbamy przy tym, aby każda kroplówka z witaminami odpowiadała potrzebom, z którymi zgłasza się do nas Pacjent.

Dzięki zaangażowaniu i wytrwałości udało nam się sprawić, że witaminoterapia dożylna dla wielu osób nie jest już obco brzmiącym terminem – we wrocławskiej Klinice Wita-Gen wlewy witaminowe są dostępne dla wszystkich. Podajemy koktajle witaminowe dożylne, pomagające zwalczyć wiele dolegliwości oraz wspomagające organizm w codziennej pracy.

Trzeba przy tym podkreślić, że cena takiej kroplówki wbrew pozorom wcale nie jest wysoka. Wszystko zależy od tego, jakie substancje witaminowe wchodzą w skład wlewu oraz w jakich proporcjach występują.
Cieszymy się, że Wrocław zyskał szansę korzystania z możliwości nowoczesnej suplementacji. Mamy nadzieję, że również Państwo zgłoszą się do nas na konsultacje – kroplówka z witaminami czeka!

Wita-Gen Klinika Witaminowa Wrocław 54-130 ul. Szybowcowa 31/lokal 02A

Wita-Gen Sp. z o.o. | 2020